BoardGamesFactory, Unita, ZnadPlanszy…

Cześć Wszystkim! Od dzisiaj staliśmy się częścią społeczności recenzenckiej ZnadPlanszy.pl. Jest już tu wielu świetnych autorów i mamy nadzieję, że również my wniesiemy duży wkład w rozwój portalu oraz naszego hobby, a także zaskarbimy sobie zaufanie czytelników i widzów portalu!

Podjęliśmy decyzję o dołączeniu do społeczności ZnadPlanszy, by wspierać Polskie środowisko planszówkowe. Mamy nadzieję, że nasi widzowie zaglądną też do innych blogów i w ten sposób przyczynimy się do popularyzacji naszej inicjatywy. Wspólnymi siłami możemy więcej!

Jeśli chcecie zapoznać się z naszymi wcześniejszymi materiałami, chcecie śledzić nasze poczynania nie tylko na blogu, ale też w mediach społecznościowych to szukajcie nas na Facebooku, Twitterze, YouTubie.

Naszą pierwszą recenzją na ZnadPlanszy.pl jest program o grze UNITA wydanej przez Portal. Zapraszamy do oglądania i dzielenia się swoimi komentarzami oraz opiniami.

UWAGA:
PROGRAM ZAWIERA BARDZO DOSADNE SFORMUŁOWANIA – OGLĄDACIE NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ. 

Informacje o grze Unita:

Liczba graczy: 2-4
Wiek graczy: od 13 lat
Czas gry: 60 minut

 • Krzysztof Stoigniew Sieja

  ZP idzie coraz bardziej w kierunku serwisu z linkami do YT, smutno 🙁

  • BGF (ZnadPlanszy.pl)

   Portal YouTube to najprostsza forma, a zarazem najtańsza, do umieszczania filmików dla recenzentów, którzy preferują taką formę ekspresji. Nie sądzę, żeby to obniżało poziom portalu ani tych recenzji 🙂 [Piotrek]

   • Krzysztof Stoigniew Sieja

    Nie mam nic przeciwko recenzjom na YT, ot po prostu czego innego spodziewałem się po ZP. Jak mam ochotę obejrzeć wideo-recenzję, to sobie sam znajdę, a takie serwisy lubię sobie przeglądać w tzw. wolnej chwili, a ostatnio większość nowych wpisów to wideo-recenzje.

    • Na dwadzieścia wpisów ze strony głównej 8 to publikacje audio/wideo. Publikacje tego typu cieszą się dużą popularnością, więc nie wiem czemu nie ma ich być na naszej platformie? Wiem, że można sobie samemu znaleźć wszystko, ale po co jak my podajemy to w dobrej formie i prosto na talerzu? Siłą ZP jest duża liczba wartych uwagi materiałów, a co za tym idzie możliwość wyboru. Od przybytku głowa nie boli 🙂

     • Krzysztof Stoigniew Sieja

      A niech sobie będą i cieszą się popularnością, ot mi to nie pasuje, bo nie tego oczekiwałem od ZP.
      No i zabawne jest stwierdzenie:
      „Od dzisiaj staliśmy się częścią społeczności recenzenckiej ZnadPlanszy.pl.
      Jest już tu wielu świetnych autorów i mamy nadzieję, że również my
      wniesiemy duży wkład w rozwój portalu oraz naszego hobby, a także
      zaskarbimy sobie zaufanie czytelników i widzów portalu!
      Podjęliśmy decyzję o dołączeniu do społeczności ZnadPlanszy, by wspierać Polskie środowisko planszówkowe.”
      Czyli będziemy robić to samo, co dotychczas, tylko linki do naszych filmików pojawią się również na ZP.

  • Paweł Górski

   Nie łapię. Co w tym smutnego? Że ma być pisanie, a nie wideo? Czy może YT jest zły, a inne serwisy filmowe dobre?

 • Paweł Górski

  „Losowość dosypuje łyżkę bólu do tego pudełka” – Jacek, zdecydowanie rządzisz! Bardzo dziękuję, że oszczędziliście mi ponownego kontaktu z grą. Pierwszej partii nie dograłem – trzymała mnie tylko nadzieja, że żona nie wytrzyma nerwowo tego wyczekiwania na mój błąd i sama się pomyli. Pomyślałem: ok, graliśmy w wersję podstawową bez kafelków terenu i kart, może zyskuje przy pełnych zasadach. Jak widać nie. Dzięki że wzięliście na siebie tę mękę i oszczędziliście jej innym 😉 Swoją drogą fajnie że dołączyliście do ZP i że możemy oglądać Was obu z Piotrkiem na zmianę. Tylko wrzucajcie częściej filmy… Ja wiem, że GRR Martin to może być wzór do naśladowania, ale chyba nie w częstotliwości wypuszczania materiału? 😉

  • BGF (ZnadPlanszy.pl)

   Postaramy się częściej wrzucać filmiki, ale to nie tylko od nas zależy 😉
   Niestety praca i inne zajęcia czasem są absorbujące 🙁